Nagrody i wyróżnienia

2-loga

Nagrody i wyróżnienia


Ponad 300 nagród i wyróżnień dla przedsiębiorców, firm i produktów przyznał Polski Klub Biznesu od 1990 roku, honorując tych, którzy skutecznością działania, czystością zasad i metod postępowania, zdobyli uznanie środowiska, przyczynili się do rozwoju i umocnienia polskiej gospodarki.

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie. Przez 5 ostatnich lat Akademia potwierdzała, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach.

dsc_2989

Nagrody Polskiego Klubu Biznesu postrzegane są w środowisku jako wyraz koleżeńskiego uznania, jako szczególna forma godnej zaufania rekomendacji biznesowej. Businesswoman Roku, Businessman Roku, Firma Roku czy Produkt Roku, to tytuły, które mogą być kluczem do zajmowania lepszej pozycji na rynku, do otwarcia europejskich i światowych kontaktów biznesowych.

Międzynarodowe uznanie zdobyła Honorowa Nagroda Oskar Polskiego Biznesu, przyznawana wybitnym osobistościom życia gospodarczego i politycznego za sprzyjanie interesom Polski na arenie międzynarodowej. O prestiżu tej nagrody świadczy jej przyjęcie i osobiste odebranie w Warszawie przez tak znane osobistości jak: Zbigniew Brzeziński, Javier Solana, Hans Dietrich Gensher, Nils Barnevik, Leonid Kuczma, Valdas Adamkus. Oskara otrzymali także Margaret Thatcher, Ronald Reagan, Michaił Gorbaczow, Jimmy Carter, J.F. Smith Jr., Jerzy Giedroyc, Árpád Göncz, B.W. Gromow, Pat Cox, Józef Glemp. W jubileuszowym roku 2000 Honorowy Oskar Polskiego Biznesu wręczony został papieżowi Janowi Pawłowi II.

 

 

 

_r2_c2